O Mnie

Nazywam się Grzegorz Piwowarczyk. Moim celem jest pomoc w poprawie efektywności działania przedsiębiorstw dzięki optymalizacji zachodzących w nich procesów.

Od 1995 roku pracuję w branży IT, z czego ostatnie 20 lat spędziłem w firmie dostarczającej kompleksowe rozwiązania informatyczne dla dużych sieci handlowych głównie z branży FMCG. W mojej pracy zawsze starałem się i nadal staram postępować tak, aby zminimalizować koszty, jednocześnie maksymalizując korzyści.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie postanowiłem wzbogacić o wykształcenie kierunkowe w interesującym mnie zakresie.

Oprócz ukończenia studiów informatycznych na Politechnice Częstochowskiej podjąłem studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku Akademia Menadżerów IT zakończonych zdobyciem certyfikatu ITIL Foundation. To właśnie wtedy zainteresowałem się zarządzaniem projektami i to zagadnienie uczyniłem kolejnym etapem mojej edukacji. Studia Zarządzanie Projektami ukończyłem, zdobywając certyfikaty Prince2 Foundation a następnie Prince2 Practitioner.

Następnie postanowiłem dopełnić swoją wiedzę na kolejnych studiach podyplomowych – Six Sigma i Optymalizacja Procesów. Na kierunku tym zapoznałem się również z koncepcją Lean Managementu. Tak oto zaopatrzony w wieloletnie doświadczenie oraz kompleksowe wykształcenie rozpocząłem działalność pomagającą w osiągnięciu korzyści przez moich Klientów.

Zapraszam do kontaktu